Tma ako v rohu

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Zaslal: Vladimír, 25. septembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Zdravotne stredisko Bebravská je síce obnovené, ale problematický prechod medzi ním a poštou je nesosvetleny. Preto sú tam neustále odpadky. Prosím opraviť svetlá na nadchode.

08. október 2018

Vladimír

8.10.18 aktuálny stav
11. október 2018

Vladimír

Všimol som si, že ste dali zodpovednosť firme Siemens, ale správcom lávky a osvetlenia je m.č. Vrakuňa, prosím preposať im

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.