Lampa nesvieti

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Lampa pred zdravotným strediskom Bebravská nesvieti. Prosím opraviť.

26. september 2018

David 1

Je tam aj kontakt priamo na správcu osvetlenia resp. na ich web.
Cez tento portál to bude trvať určite dlhšie.
01. október 2018

Vladimír

Ani priamo cez kontaktná správcu nik nereaguje....
11. október 2018

Vladimír

3x poslané aj cez appku a všetko ignorované
11. október 2018

David 1

Skúste cez.telefón.
Neviem v akom stave je zmluva zo Siemensom. Posledná skončila min.rok. No základný servis sa robil na zaklade dodatku.
11. október 2018

Vladimír

takto to vyzerá
09. november 2018

Vladimír

Stal sa zázrak, lampa konečne svieti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania