Križovatka Getingova - Medveďovej Petržalka - ostrihanie kríkov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin 27. septembra 2018

Dobry den,mohli by sa prosim dat ostrihat kriky na krizovatke Medvedovej- Gettingova v Petrzalke. Pri vyjazde z Medvedovej na hlavnu cestu nie je vidno a zbytocne tam vznikaju problemy a kolizne situacie, najam ked je tam vyhradeny pruh pre autobusy.
+ vela chodcov prechadza cez cestu , kedze tam nie je prechod pre chodcov , ktory je az na krizovatke s Dolnozemskou alebo Mamateyovou
Dakujem
Martin

27. september 2018

Martin

Vysoke kriky krizovatka Medvedovej - Gettingova Petrzalka

Dobry den,
mohli by sa dat ostrihat kriky na krizovatke Medvedovej - Gettingova...vznikaju tam kolizne situacie, nie je vidno do krizovatky a do jazdneho pruhu pre MHD
+ chyba tam prechod pre chodcov, ktory je az na Dolnozemskej a Mamateyovej, takze vela chodcov prechadza cez cestu a nie je tam vidno
Dakujem
MM
01. október 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Orez predmetných kríkov zabezpečíme prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

Mestská časť BA-Petržalka
20. máj 2019

Martin U

Kríky boli ostrihané. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania