Nefunkčné verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Boris Leštiansky 27. septembra 2018

Na ulici Kyjevská č.4 je nefukčné verejné osvetlenie.pravdepodobne vypálené žiarovky pouličných lámp.

03. október 2018

Martin

Nefunkčné osvetlenie je stav,ktorý sa tu strieda s funkčnosťou už pár mesiacov.raz funguje a raz nie. ja som to hlasil emailom dvakrat,odpoved som dostal,no problém pretrváva. prednedavnom nam ukradli presne pod nefunkcnou lampou vozidlo...
26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Osvetlenie bolo skontrolované a opravené.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania