Parkovanie na Pračanskej ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Vladimír Vančík 27. septembra 2018

Konečne po 7 mesiacoch majiteľ nákladného automobilu na zásah št.polície odstránil vrak z chodníka na Pračanskej 47 /18.9.2018/ a po 7 dňoch vyzerá priestranstvo na ulici tak ako na obrázku z 26.9. , aj keď každý deň na Pračanskú ul. chodí, lebo naďalej parkuje s ďalším nákl. automobilom na Pračanskej ul. na obrázku. Ako je to možné že, po 2x zaplatenej pokute za papuču naďalej parkuje na tom istom mieste. Tretiu papuču už nemáte?

27. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.





Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory
02. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Vladimír Vančík,
ďakujeme za váš podnet. Na základe neho sme požiadali okrskárov mestskej polície o preverenie. Z ich správy uvádzam že majiteľ príslušného nákladného vozidla už jedno vozidlo odstránil a na parkovanie druhého vozidla ani po opakovanej pokute nereagoval. Preto bol prípad nerešpektovania dopravných predpisov odstúpený na Dopravný inšpektorát PZ. Priestupok je riešený a výsledok bude známy v zákonných lehotách. O výsledku budeme informovať.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.