Neudržiavaná cestná zeleň 2

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Miroslav Rousek 30. septembra 2018

Na pozemku parc. č. 21844/2, k.ú. Nivy na ulici Mlynské nivy za budovou opusteného business centra Apollo je neudržiavaná cestná zeleň, ktorá prerastá na chodník. Chodník vyzerá spustnuto.

05. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Nakoľko predmetná lokalita Mlynské Nivy je v priamej správe Hl. mesta predmetný podnet na úpravu drevín im odstupujeme na priame vybavenie.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
26. október 2018

Miroslav Rousek

Vyriešené v rámci podnetu "Neudržiavaná cestná zeleň" (https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/58070/neudrziavana-cestna-zelen).
10. júl 2020

Jana

Mlynské Nivy-krík-neostrihaný

Dlhsie neostrihane kriky,problematicky prechod chodnikom pomedzi ne
10. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Jana,

podnet bol opätovne otvorený a zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
14. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Komunálny podnik

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. júl 2020

Denis

Mlynské Nivy-krík-neostrihaný

Chodník medzi pracoviskami je úplne zarastený. Nedá sa cez neho poriadne prejsť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania