Vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 17. septembra 2013 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dlhodobo odstavene auto

18. september 2013

Peter P.

Tento vrak sa rieši už od 6.9.2012!!! a MÚ Petržalka nekoná!
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/1969/dalsi-vrak-na-sevcenkovej-ulici
19. september 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ako nám oznámil jeden z dedičov po nebohom majiteľovi je uvedené vozidlo Mitsubishi Galant, bordovej farby, pôvodne s evidenčným číslom BA 979 UK, odstavené na Ševčenkovej ulici v Bratislave-Petržalke riešené v rámci dedičského konania. V súčasnosti preto uvedené vozidlo nemáme právo riešiť.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk

09. november 2013

Stankoviansky

Pani Podmajerska, kedze uz detailne poznate situaciu, tak auto dajte odstranit a informujte vsetkych ucastnikov dedicskeho konania.
06. február 2014

Dušan

Dokedy tu bude este tato auto-troska zaberat parkovacie miesto?!
10. jún 2014

Ignác

Okamžite odstrániť, náklady exekučne vymáhať od dedičov. Ľahká pomoc. Ak nechcú zaplatiť nech neprijmú dedičstvo. Jednoduché. Prečo to na Slovensku nefunguje?
30. január 2016

Matus

Vrak bez ŠPZ

Na Ševčennkovej ulici pri Tescu je zaparkovaný vrak bez ŠPZ s neplanou TK a EK. Okolo vraku sa hromadia odpadky.
30. január 2016

Matus

Taketo dedicstvo asi nema velku hodnotu, nemoze to auto na dokoncenie konania cakat niekde inde?
15. február 2016

Anonymný užívateľ

A stále tam hnije!
31. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Podľa informácie, ktorú sme dostali z notárskeho úradu, ktorý rieši uvedené dedičské konanie, je toto prerušené do septembra 2016. Preto vozidlo nemôžeme odstrániť až do ukončenia dedičského konania.

mestská časť BA-Petržalka
31. marec 2016

Anonymný užívateľ

Kocúrkovo na Slovensku na pokračovanie.
Odtiahnite vrak a zašlite info notárskemu úradu. PLS
11. november 2016

Peter

8.11. zacalo plynut 60 dni dockame sa? to nemohli hned spravit?
09. máj 2017

Peter

Vyzva zmizla auto zavadzia dalej...
09. máj 2017

Anonymný užívateľ

Je to jasné. Komunál rieši hlavne investície a provízie!
25. apríl 2018

Peter Jancovic

Vrak na Sevcenkovej

Dobry den,

Rad by som upozornil na nepojazdny vrak bez ECV na Sevcenkovej (pri Tescu Express).

Dakujem.
25. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Peter, ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
04. máj 2018

Peter

hotovoooo
27. február 2019

Martin Uváček

Podnet vyriešený.
15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené mestskou časťou Bratislava - Petržalka.

Ing. Ladislav Milincký, oddelenie životného prostredia, mestská časť Bratislava - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania