Vzduchotechnika vyúsťuje priamo do podchodu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Tomáš 01. októbra 2018

V zrekonštruovanom podchode na Trnavskom mýte vyúsťuje vzduchotechnika potravín Kraj priamo do podchodu, konkrétne do ramena vedúceho k východu Vajnorská/Trnavská. V dôsledku toho je v tejto časti podchodu neznesiteľne teplo a veľmi ťažký vzduch Je normálne, aby vzduchotechnika ústila do takmer nevetraného priestoru? Ako to mohli skolaudovať? Vidím nápravu jedine vo vývode na povrch.

05. november 2018

Andrej

tot asi magistrat nezaujima. Ivo to odovzdal verejnosti a hotovo. Mne pride, ze sa akurat niekto dostal k dobrym obchodnym priestorom, pricom rekonstrukcia je taka aka je...
30. november 2018

Tomáš

Dva mesiace bez čo i len náznaku riešenia, samozrejme bez odpovede kompetentných. Poprosím o preposlanie podnetu.
Napravo od stĺpu vidieť mriežku vzduchotechniky.
05. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet nám bol postúpený 3.12.2018 a následne bol odstúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že v tomto prípade sa nejedná o vzduchotechniku, ale výduch chladiaceho zariadenia. Vzduch, ktorý je vyfukovaný z predajne KRAJ, nie je znečistený jedná sa len o zohriaty vzduch z mraziacich boxov (niečo ako výparník na chladničke doma). Tým, že pasáž je považovaná za vonkajšie prostredie tak normy ako aj prevádzka umožňuje zohriaty vzduch odvádzať do pasáže. Tým, že sa nejedná o znečistený vzduch tak pachovo neobťažuje ľudí prechádzajúcich podchodom a objem zohriateho vzduchu je tak malý že žiadnym spôsobom nedoplňuje ani klímu v podchode.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania