Prepadnutá dlažba Obchodná 58

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Martin U 30. septembra 2018

Hlboko prepadnutá dlažba pred domom Obchodná 58. Potrebné čím skôr opraviť.

01. október 2018

Peter Oravec

Z rozhodnutia admina OPS je dlažba na Obchodnej ulici kompletne opravená a podnet je vyriešený.
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/1513/znicena-dlazba-na-obchodnej-ulici
01. október 2018

Peter Oravec

Darmi mi dávate mínusky, to som ja tak nerozhodol, to rozhodol admin OPS.
02. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
16. apríl 2019

Martin U

Neriešené. Nebezpečný prepad tam stále je.
19. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Dlažbu v koľajisku na Obchodnej ulici – opravu - rieši Dopravný podnik Bratislava. Podnet sme im preposlali.


Oddelenie správy komunikácií
Hlavné mesto SR Bratislava
07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
07. jún 2019

Peter Oravec

...mám pocit, že Vallo a spol. rezignovali... je to neovládateľné ... ide to už samospádom...
14. jún 2019

Martin U

Toto je úplne smiešne. A ako tu môže niečo odtiecť.
02. júl 2019

M

Proble pretrvava
19. november 2019

Martin U

Neriešené. Čo nato DPB?
10. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet evidujeme. Na rekonštrukciu problémových miest momentálne pripravujeme podklady pre získanie finančných prostriedkov a následnú opravu dotknutých miest, resp. trate. Ďakujeme za pochopenie.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
30. marec 2020

Martin U

Peniaze stále nie sú?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania