Výtlky na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Michal 01. októbra 2018

Prosim o opravenie chodniku pred vchodmi na Bulikovej ulici 1 az 5, neda sa tade poriadne chodit, hrat a velky problem maju hlavne telesne postihnuti. Idu komunalne volby, tak by sa konecne patrilo... Vopred dakujem.

02. október 2018

Matej

Tak patrilo by sa hádam aj bez tých volieb, no nie?
03. október 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, poškodenie chodníka na Bulíkovej 1-5 už evidujeme. V tomto roku sú však finančné prostriedky určené na opravu chodníkov, parkovísk a komunikácií rozplánované, z uvedeného dôvodu sme jeho opravu zaradili do plánu pre rok 2019.

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
03. október 2018

Michal

Dakujem velmi pekne za promptnu odpoved.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania