Reklama alebo dopravná značka?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Jan Bakos 03. októbra 2018

Zaujímalo by ma, či je táto "reklama" povolená a či je s jej obsahom (nápadne pripomínajúcim dopravné značenie) oboznámený a stotožnený aj krajský dopravný inšpektorát.

16. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zverejňujeme odpoveď od spoločnosti Mondelez Czech Republic s.r.o.

Značka na zaslané fotografii byla namontována externím dodavatelem. K umístění však došlo nesprávně chybou montážního pracovníka. Značka byla určena do vnitřních prostoru naší továrny a na naše pozemky, nikoliv do veřejného prostoru. Chybu jsme evidovali a značku následně ze sloupu odstranili.



Kancelária starostu
05. november 2018

Andrej

Mondelez komunikuje s uradom v ceskom jazyku? Ako si vobec dovoluju nieco umiestnovat na stlp verejneho osvetlenia?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania