Prepadnutá Priehradná ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení

Zaslal: Tibor, 02. októbra 2018

V máji t.r. na Priehradnej ul. praskol verejný vodovod, ktorý v časti podmyl vozovku a táto prepadla. Haváriu ako aj prepadnutú vozovku opravila spol. BVS a.s. Oprava bola vykonaná v kvalite zodpovedajúcom vlastnej opravy vozovky, ktorá sa zrealizovala koncom roku 2017. Obrubníky považovala za nepodstatné a nezabudovala ich späť, zahodila ich, vozovka na mieste podmytia je opätovne prepadnutá. Unikajúca voda z havárie podmyla vozovku v dlhšom úseku a táto pomaly klesá.
Rieši tento problém niekto z úradu reklamačným konaním na BVS?
Kto preberal opravné práce na vozovke z úradu???
Prečo neboli obrubníky osadené späť????
Načo opravovala MČ vozovku Priehradnej ul. keď si tam každý robí čo chce???
Kto rieši vzrastlú burinu pozdľž Priehradnej ulici, kto porušuje VZN o náletových burinách????

04. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
24. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu komunikácie riešila BVS,a.s. v rámci havárie. Ostatné bude riešiť MČ v rámci reklamácie a budú osadené obrubníky. Pozemky ,kde rastie burina nie sú v našej správe. Sú vo vlastníctve obyvateľov, ktorí tam parkujú a vyzvali sme ich k udržovaniu pozemkov. Pekný deň



Mgr.Henrieta Dvorská

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.