Bezdomovci a alkoholici pred Samoškou Varšavská/Hálkova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Ivana Allen Sipkova 02. októbra 2018

Dobry den,
Chcela by som poprosit, ci by sa dala riesit situacia s bezdomovcami, ktori sa opijaju pred Samoskou na Varsavskej a detskom ihrisku na Halkovej. Tento tyzden moja 5 rocnu dceru doslova vydesili, ked na nas pokrikovali, valali sa po zemi a robili bordel. Mestska policia je par krokov odtial. Musia byt nase deti denne svedkom tohoto? Viem, ze je to dlhodoby problem a policia to riesi dohovorom, ale ide tu naozaj o ohrozovanie dobrych mravov. Neda sa tam dat zakaz pitia alkoholu na verejnom priestranstve?

04. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
04. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie verejného poriadku požiadalo MsP o intenzívnejšiu kontrolu v tejto lokalite.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania