Zdevastovane stromy na ul. Na Krčoch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 03. októbra 2018

Všetky stromy v aleji na ul. Na Krčoch sú zdevastované a neudržiavané - takmer všetky majú odlomený vrchol a všeobecne sú v žalostnom stave. Myslím, že daná alej by sa mala vysadiť odznovu, prípadne odborne ošetriť.

08. október 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, teší nás, že Vám okolie a životné prostredie v lokalite Krče nie je ľahostajné. Uvedenú záležitosť budeme riešiť, zabezpečíme kontrolu a ošetrenie profesionálnym arboristom, dosadenie nových drevín, príp. opravu drevených podpier u stromov, ktoré ich ešte potrebujú.



Referát životného prostredia
Vlasta Hubková
06. apríl 2019

Anonymný užívateľ

Vazena pani Hubkova,
ubehlo pol roka a ziadna aktivita zatial nie je viditelna.
Kedy planujete osetrenie stromov?
Vdaka
10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vysadené stromy budeme ošetrovať teraz v jarných mesiacoch. Suché stromy odstránime, nahradíme novými a tie ostatné ošetríme odborníkom. Prosíme o trpezlivosť, evidujeme aj tieto stromy, riešili sme prednostne stromy staré s veľkým obvodom kmeňa, suché, ktoré pôsobením poveternostných vplyvov ohrozovali deti v ZŠ a obyvateľov v iných častiach.



Vlasta Hubková
referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania