Autami zatarasený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ovia 04. októbra 2018

K veceru sa tadeto neda chodit, auta v rade za sebou, treba tam dat stlpiky.

10. október 2018

Ovia

den
23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. november 2018

Michal

Zial, s tymto sa neda robit nic, kym nechaju 1.5m je to bohuzial legalne a ani policia nic nespravit. Dufam ze coskoro schvalia parkovaciu politiku a uz sa bude moct parkovat iba na vyznacenych miestach ako v historickom jadre a vtedy to bude moct riest MP.
13. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že podnet je opodstatnený, preto sme navrhli projekt s organizáciou parkovania na predmetnom chodníku, keďže to umožňujú jeho šírkové parametre, ktorý bol predložený Operatívnej komisii pre určovanie dopravných značiek a dopravných zariadení oddelenia dopravy Magistrátu hl. m. SR Bratislavy. Pre bezpečný vjazd a výjazd na budúce vyznačené parkovacie miesto je nutná výmena obrubníkov za skosené. Táto stavebná úprava bude investičnou akciou, preto požiadame oddelenie stavebných činností magistrátu o jej zaradenie do Zoznamu investičných akcií mesta.

Ďakujeme za trpezlivosť a spoluprácu

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania