Dopravná značka ohnutá a vyblebnutá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter 04. októbra 2018

Dopravna znacka je na nespoznanie je to pri zdravotnom stredisku na strecnianskej

22. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Mestská časť Bratislava-Petržalka nie je správcom dopravného značenia, ktoré je predmetom odkazu. Už pred časom sme podnet postúpili na Magistrát hlavného mesta a dnes sme sa opakovane dotazovali, kto je správcom uvedeného dopravného značenia.


Mestská časť Bratislava-Petržalka
24. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania