Prepadnutý chodník, Saratovská 14

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Peter 07. októbra 2018

Saratovská 14 vnútroblok kúsok od reštaurácie Orim je výtlk často sa tam udržiava voda v zime zasa ľad poprosím opraviť .

10. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet zaradíme do plánu opráv chodníkov a v prípade dostatku finančných prostriedkov chodníčky obnovíme. Momentálne je rozpočet vyhradený na opravy už vyčerpaný ale ešte stále nám ostali nevyriešené mnohé požiadavky s vyššou prioritou.


Ing. arch. Pavel Gašparovič
Vedúci oddelenia územného rozvoja a životného prostredia
15. február 2020

Martin

Dobrý deň, predmetný chodník je stále prepadnutý... Je šanca že oprava prebehne v 2020?
16. február 2020

Odkaz pre starostu

Dobry den,
podnet bol opatovne zaslany zodpovednej institucii,

s pozdravom,

Pavla Rachelova
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania