Kopčianska a drogy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
olga oilova 09. októbra 2018

Dobry den .Rada by som vedela kedy sa konecne popasujete s problemom na Kopcianskej ..pocas dna..fetaci stetky ... dilerkovia si to cez den predavaju hadzu z okna .... kupuju na ulici ..
. myslim ze je cas zasiahnut ...alebo sa stale budete tvarit ze Kopcianska neexistuje ?! A ten problem co tu je ?!!!
Kazdy tu vie kdo predava iba Policia nic nerobi a caka my uz cakat nebudeme !! Policajti sem pridu a hned odidu aby vystupili a poobzerali sa tak nic ..ich cinnost je dokaz toho ze hladana osoba 6 mesiacov ..sa tu zdrzovala denno denne ..a az po 6m ho nakoniec zobrali aj to inde

09. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Tento problém je v kompetencii orgánov činných v trestnom konaní.
Podnet sme poslali aj telefonicky konzultovali s veliteľom mestskej polície, ktorý podnet preposlal i štátnej polícii. O výsledku šetrenia nás budú v intenciách zákona informovať.


Mestská časť Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania