Odtrhnutá dopravná značka pri Smolenickej 18

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý

Zaslal: Peter, 09. októbra 2018

Dobrý deň,

na priechode pre chodcov medzi Petržalskou tržnicou a Smolenickou 16/18 leží dopravná značka. Prosím o uvedenie značky do správnej polohy.

10. október 2018

Peter

Dopravná značka tam už dnes nebola. Nepodarilo sa mi nájsť miesto kam patrí, takže neviem či bola osadená nanovo alebo ju len niekto zobral.
18. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, boli sme skontrolovať lokalitu a tak, ako i Vy konštatujete, značku sme nenašli. Dopravnú značku neevidujeme v majetku mestskej časti. Možno ju pôvodne osadila súkromná spoločnosť alebo hlavné mesto a nedali nám vedieť.

Mestská časť Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania