Zdevastovaná zastávka Žehrianska smer OD Slimák Petržalka

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve

Zaslal: Sladjana Zekić, 09. októbra 2018

Dobry den obraciam sa nas vas s prosbou o posunietie podnetu na spravne odelenie , zastavka je pravidelne v takomto stave .
Vopred velmi pekne dakujem . SL.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.