Nedostatočne označený prechod

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Sladjana, 09. októbra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Nedostatočne oznaceni prehod, na ceste sice znacka je ale vodiči ju nerešpektuju.Cez tento prehod som neraz utekala v obave o život , a nehovoriac o večerych hodinah ked vam nikto nezastavi pretoze je tam tma a tak hodcou nevidno . Svetelna signalizacia by vyriešila problem .

Vopred velmy pekne ďakujem za posunitie a nahliadnutie na dani problem .

12. október 2018

orbitalfunk

Ukážkový pravopis.
08. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet ohľadom prechodu pre chodcov. V podnete figuruje adresa Žehrianska ulica. Z fotografie je zrejmé, že sa jedná o priestor pri showroome Peugeot teda ide o miestnu komunikáciu II. triedy na Panónskej ceste, ktorá je v správe Hlavného mesta Bratislava.
Správca komunikácie má povinnosť na komunikácii obnovovať dopravné značenie a priamo zodpovedá za bezpečnosť. Posudzovanie dopravných opatrení je potrebné vnímať komplexne. Možných riešení je viacero a vyhlásiť, bez podrobnejšieho naštudovania problematiky, jedno riešenie za lepšie ako ostatné by nebolo rozumné. Neprináleží nám posudzovanie konceptu bezpečnosti na miestnych komunikáciách I. a II. triedy a o.i. nemáme potrebné vstupy na relevantné posúdenie.
Problematika bezpečnosti tohto priechodu už pár krát zaznela, avšak nie oficiálnymi podaniami, naše stanovisko bolo vždy rovnaké – je to v kompetencii mesta – je teda potrebné podnety adresovať priamo im. Prajeme príjemný deň.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
08. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania