Nefunkčné osvetlenie za domami Smolenická 12

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Lubos 12. októbra 2018

Na detskom ihrisku/parku za domami Smolenicka ulica 12 nesvieti viacero lamp. Niektore nemaju oznacenie. Na fotke je aspon jedna z nefunkcnych lamp.

16. október 2018

gabriela

nahlasili ste to na to telefone cislo siemensu?
16. október 2018

Lubos

Nakolko su tam aj neoznacene lampy, neviem ci ide v ich pripade o mestske alebo nie. Mozno len vandalizmus. Preto som zvolil tuto cestu a neoznamoval to na linku Siemens (kde neoznacene lampy neriesia).
03. október 2019

Lubos

Lampy funkcne, moze sa tato poziadavka uzatvorit. Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania