Neviditeľné semafory

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 20. septembra 2013

Pri príjazde na svetelnú križovatku ulíc Záhradnícka/Mraziarenská sú semafory zatienené konármi stromov. Je potrebné zrealizovať orez stromov!
Zajtra, 21.9.2013, vykonáva orez stromov MÚ Ružinov na Zelinárskej ulici.
Takže nevidím dôvod, aby orez nezrealizoval aj Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.

13. október 2013

Stankoviansky

Magistrat, mali by ste tym konecne nieco urobit. Teraz, ked prsalo, tak konare este viac ovisli a na svetelnu signalizaciu nebolo pri prijazde do krizovatky vobec vidiet.
23. apríl 2014

Martin G.

Je tu jar 2014 + vegetačné obdobie a výhľad na tieto semafory začína zarastať.
03. august 2016

Anonymný užívateľ

Stav stále neriešený. Toto je aktuálna fotografia z dnešného dňa.
07. jún 2017

Anonymný užívateľ

Konáre, ktoré clonili výhľad na semafory sú už orezané. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania