Vylomená značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Pavol J. 12. októbra 2018

Dobrý deň. Mierne pokrivená značka, asi to niekto netrafil na kruhový objazd.

15. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetná komunikácia vrátane kruhového objazdu je v správe magistrátu hlm SR Bratislavy.
Váš podnet preposielame na oddelenie správ komunikácií magistrátu.

Ing. arch. Pavel Gašparovič
Vedúci oddelenia územného rozvoja a životného prostredia
12. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. február 2019

Tomas Buzinger

Pod záhradami-vertikálna značka-poškodená

Dobry den, na kruhovom objazde pri Lidli je ohnuta znacka, ktora by sa mala vymenit. Zaroven je cast prechodu pre chodcov prekryta novou asfaltovou vrstvou, takze by bolo potrebne nastriekat biele prechodove pasy.
19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. jún 2019

Viliam

Podnet je vyriešený - značka nanovo osadená

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.