Zanedbaná zeleň na Belinského ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Michal Szalay 12. októbra 2018

Dobrý deň, parkovisko na Belinského ulici je zanedbané a zeleň sa rozrastená kade tade, konáre stromov oškierajú strechy áut, ľudia pod nimi nechcú parkovať aby nemali škodu na autách a taktiež je riziko, že pri búrkach popadajú konáre na autá. Poprosil by som kontrolu stavu stromov a ich úpravu.

15. október 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet preveríme v teréne a následne práce vo veci orezu stromov zabezpečíme prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

Mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania