Divoké parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ivan Bratko 12. októbra 2018

Pozemok je urceny ako volny vybeh psov, nie je nan pristup autom, iba cez krizovatku zakazom cez prechod pre chodcov a cez chodnik. Pozezmok nie je urceny na divoke parkovanie.

13. október 2018

Filip

Neviem ako vam, ale mne na tom vybehu viac prekazaju psie exkrementy ako parkujuce auta. Navyse, ktory zakon zakazuje vodicovi pouzit priechod pri odbocovani na miesto mimo cesty?
19. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. január 2020

Martin Uváček

Spravili tam niečo ako park a už sa tam neparkuje. Myslím že vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania