Plná čiara na Americkom námestí

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 12. októbra 2018

Nejaký dobrák namaľoval do križovatky na Americkom námestí plnú čiaru (na google mapách je ešte vidieť prerušovaná), takže všetky autá prichádzajúce od Mickiewiczovej de facto porušujú predpisy.
Prosím o opravu.

31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. január 2019

Jan Bakos

Aby som to neskôr nemusel opäť hľadať, stav z augusta 2014.

V odpovedi na moju infožiadosť pritom Magistrát tvrdí, že VDZ bolo obnovené bez zmien.
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. október 2019

Martin U

Čiaru medzičasom autá zjazdili a nová ešte namaľovaná nie je. Čiže zatiaľ je podnet neriešený.
05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania