Verejné "osvetlenie" medzi dočasnou AS a zastávkou MHD

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
BaNi 10. októbra 2018

Docasna AS je fajn, ale dostupnost od nej k MHD je tristna. Resp. cierno-cierna. Tma rano aj vecer. Verejne osvetlenie nula. Po pamati alebo s baterkou, kazdy reflektor automobilu potesi. Po roku prevadzky je to smutne. A nebezpecne. Ziadam osvetlit nielen AS ale aj k nej prilahle ulice veduce k MHD.

15. október 2018

Katrin

Pripájam sa k príspevku, v sobotu sme skoro zrazili na priechode 2 tiene (párik v čiernom oblečení, zbadali sme len nejaký biely pás na teniskách, tak sme zastavili), išli sme pomalšie ako pomaly, keďže tá cesta je, aká je - jednoducho tma všade. Je to veľmi nebezpečný úsek pre chodcov aj šoférov.
31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania