Upchatý kanál na Hubeného ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
František Mathia 11. októbra 2018

Rad by som upozornil na upchaty kanalizacny otvor priamo na priechode pre chodcov na Hubeneho ulici pred vchodom c. 18. Upchaty kanal na pravej strane v smere jazdy sposobuje pocas dazda vznik hlbokej kaluze, chodci musia prechadzat mimo priechod a soferi ich (aj nechtiac) ospliechaju. V blizkost je Zakladna umelecka skola, ZS, skolky a Gymnazium a preto aj zvyseny pohyb deti. Rad by som upozornil na tento nedostatok a poziadal MC o napravu.

12. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme magistrát hlavného mesta o vyriešenie podnetu, nakoľko cesta je v ich správe.

ďakujeme

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. máj 2019

Martin U

Bez zmeny. Magistrát sa k ničomu nepomohol.
23. máj 2019

Dominika Geze

Hubeného-kanalizácia-upchatá

Upchaty kanal
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.