Skrivený semafor Šancová

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 14. októbra 2018

Na Šancovej ulici pri križovatke s mýtnou je vykrivený hlavný semafor smerom na trnavské mýto. Vyzerá na spadnutie a určite by si zaslúžil výmenu.

19. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že uvedený stožiar cestnej svetelnej signalizácie je v riešení, bude nahradený stožiarom s predlženým výložníkom. Objednávka na jeho výmenu je vystavená, aj stožiar je objednaný /ide o špeciálny stožiar/,predpokladaná výmena stožiarov aj s prekáblovaním je november až december 2018.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. december 2018

Viliam

Podnet vyriešený - nahradený novým

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania