Vyblednuté značka Račianske mýto

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin U 13. októbra 2018

Vyblednuté značka daj prednosť v jazde smerom na raciansku.

14. október 2018

Jerome

táto vyblednutá značka je vážna vec, keďže niekto to môže prehlaidniť a dôjde k havárii, napr. ten, kto to tu nepozná
19. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. február 2019

Martin U

Po 4 mesiacoch žiadna náprava. Vymeniť takúto značku nemôže trvať dlhšie ako 15 min.
16. máj 2019

Martin U

Stále neriešené.
23. júl 2019

Martin U

Vyše pol roka a nič nezmenené. Jeden veľký bledý trojuholník miesto riadnej značky
24. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
24. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. september 2019

Martin U

vymenili ste už značku?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania