Chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Žofia 15. októbra 2018

Dobrý deň,

moja otázka je, že prečo bol zrušený priechod pre chodcov na odbočke z Hradskej ulice na Priehradnú ulicu ( pri Kožušníctve Révay). Tento priechod používa veľký počet ľudí, aj veľa detí a nerozumiem prečo bol zrušený. Zažívam to aj ja sama a vidím aj z okna aké je občas nebezpečné tadiaľ prejsť. Prosím vyriešiť tento problém.

15. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Správcom cesty je Magistrát hl. mesta, preto podnet zasielame im. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
19. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že ulica Priehradná je miestna komunikácia III. triedy, ktorá je zverená do správy mestskej časti. Preto je potrebné sa vo veci obnovy priechodu pre chodcov obrátiť na ňu.

Ďakujeme za porozumenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za meškanie. Priechod bol v roku 2019 obnovený. Za trpezlivosť s odpoveďou a nejasnosť rozdelenia kompetencií sa ospravedlňujeme. Ďakujeme, že robíte naše mesto krajším a bezpečnejším pre život.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.