Beznádejne zanedbaný vrak Toyota Camry, Trenčianska 44-56

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 13. októbra 2018

Ružinov - kráľovstvo vrakov? Vo dvore ohraničenom blokmi Trenčianska 44-56 sa na okraji parkovacej plochy postupne rozkladá niekoľko podozrivých vozidel. Najviac vytŕča zúfalý vrak Toyota Camry, kedysi svetlý hnedý. Auto si všimnete okamžite, patrí priamo na šrotovisko, je nechutne špinavé a pokrčené. Pod ním aj na ňom sa hromadí odpad a rastlinné zvyšky. Pneumatiky akýmsi zázrakom držia tlak. Spodok je hrdzavý a lístie+odpadky neumožňujú zistiť, či z auta niečo tečie. Inštalované sú obe tabuľky EČV, BA-104GN (predná poškodená) a tieto zodpovedajú údajom získaným z nálepky EK. Kontroly (technická a emisná) sú neplatné, skončili v máji tohto roku. Zmluva PZP je zatiaľ platná (Kooperativa, 6587848701). Ďalšie údaje: r.v 1987, VIN JT1W0SV2100240690, EK SKIi 944 379.

31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV, ale je bez platnej EK a TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
17. december 2018

Martin U

Potvrdzujem, očividne ide o nepojazdný vrak, ktorý niekto len tak dobrovoľne neodstráni.
02. marec 2019

Martin U

Niečo nové s týmto vrakom pán Bartošovič?
02. marec 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, zatial neviem, mestska cast aj magistrat zrejme cakaju, kym sa vozidlo kompletne rozpadne - potom ho nalozia do velkokapacitneho kontajnera a podnet je vyrieseny...
v stredu sa nan pojdem pozriet, rovnako aj na nedaleke Audi z podnetu 61040 a tiez na Feliciu z 57988, snad aspon jedno z tychto medzicasom zmizlo
06. marec 2019

Lukáš Bartošovič

pozdravujem, vrak sa nikam nepohol, cize s nim budu musiet pohnut kompetentni... kedy? snad coskoro!
04. apríl 2019

dobrý_sused

Vozidlo bolo odovzdané na ekologickú likvidáciu a na parkovisku sa viac nenachádza.
Poprosím uzatvoriť podnet, resp. ho označiť za vyriešený.
Ďakujem
04. apríl 2019

Michaela Biharyova

Môžem potvrdiť, vozidlo sa tam už nenechádza.
07. apríl 2019

Martin U

Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania