Parkovanie, M. Sch.Trnavského14

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Uzavretý
meno
Peto 14. októbra 2018

Dobrý deň.Dalo by sa riesit parkovanie Gregory M. Sch.Trnavskeho14

14. október 2018

Odpoveď samosprávy

Pokiaľ máte na mysli vozidlá porušujúce dopravné predpisy parkovaním na miestach kde je parkovanie zakázané tak jediné riešenie je to, že zavoláte mestskú políciu. Mestská polícia vyrieši priestupok na mieste. Mestská časť nemá zákonné oprávnenie riešiť dopravné priestupky. Pokiaľ ste mali na mysli niečo iné upresnite prosím v novom podnete.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
14. október 2018

Peto

Dať namaľovať žlté ciary lebo parkujú aj vedľa
27. marec 2019

Peto

M. Schneidera Trnavského-parkovanie-chýbajúce miesta

Chcela by som nahlásiť často parkujúce auta ako je gregory reštaurácia je problém aj prejsť . Môžete s tým niečo urobiť napriklad namaľovať zltu čiaru ....Dakujem
27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Tu sme urobili čo sa dalo: dai sme kvetináče, vymaľovali čiary a osadili stĺpiky. Jediné čo vám môžem poradiť volajte mestskú políciu.

V tejto oblasti plánujeme preriešiť pohyb peších na pešej zóne a vybudovať nové parkovacie miesta. Ešte sme ani nezačali a už nám obyvatelia týchto domov spísali petíciu proti novým parkovacím miestam.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

ešte fotografia aktuálneho stavu.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
01. jún 2020

Peto

M. Schneidera Trnavského-cesta-poškodená dlažba

Dobrý deň chcem sa opýtať či nevieme niečo s tým urobit aby tam auta nestali riešenie značka alebo namalovat žltú čiaru
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Na vyznačených pruhoch nesmú stáť motorové vozidlá. Jediný, kto môže tento priestupok riešiť je mestská polícia. Stačí ich zavolať kedykoľvek tam parkuje auto. Pruhy sú tam preto, aby to bolo priechodné.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
01. jún 2020

Peto

Polícia príde po hodine tak žiadne riešenie
02. jún 2020

Peto

M. Schneidera Trnavského-parkovanie-problémové

Dobrý deň chcem sa opytat ci to vieme riešiť arogantne parkovanie :))

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania