Zlomeny konar spadnuty na cestu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený

Na hradci je na ceste spadnuty velky konar, brani prejazdu v jednom smere.

25. september 2013

Odpoveď samosprávy

Konár bol dnes, t.j. 25.9.2013 odstránený. Ďakujeme za podnet.

Dušan Antoš
starosta MČ Bratislava - Rusovce
29. september 2013

Ctihodny Obcan

To si snad robite srandu :) Ten konar musel byt strasne obrovsky urcite tam nastupila tazka technika a profesionalny drevorubaci..a tak namiesto fotenia prist a ten konar odstranit vlastnorucne?Obchadzat ho bude denne aj 100 cyklistov ale zeby traja zastavili a spolocne ho dali prec to asi nejde zeee...To mi je doba...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania