Kultúrna akcia vs. cintorín

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený
meno
Katrin 10. januára 2019

V sobotu (13.10) sme sa vybrali do krematória (keďže dušičky sa blížia, hrobov je veľa, návšteva z ďaleka prišla teraz - tak sme chceli dať do poriadku hroby). Keď sme sa blížili, už som mala zlý pocit z množstva áut už za kruháčom....vtedy sme zbadali uzatvorenú cestu k cintorínu a na ploche množstvo ľudí. Tak teda sme chceli zaparkovať pri obchodoch na druhej strane-bez šance. Je pekné, že sa robia akcie, ale prečo sa nedá vyhradiť miesto pre návštevníkov cintorína, hlavne v tomto období, keď už ľudia začínajú chodiť na cintoríny? Na druhej strane cesty sú pole-role, tie boje sa nemohli konať tam? Naša návšteva odišla sklamaná, chceli sme im po dlhom čase umožniť návštevu hrobov (nie sme z BA, aj nám robí problém dostať sa tam). Prosím o zamyslenie sa nad možnosťou kompromisu.

11. január 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

Mgr. Mária Šimončičová
Referát OŠKaS
Miestny úrad MČ Bratislava – Lamač
Malokarpatské námestie č. 9
841 03 Bratislava
t.č.: 02/64 78 00 65, 02/64 78 15 81
0917/ 224 376
e-mail: simoncicova@lamac.sk
26. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Záhorská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.