Poocikávaná a zaburinená zastávka Jiráskova

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Žiadame o úpravu zastávky a jej okolia - vyčistenie chodníka a odstránenie buriny na zastávke a odpadkov v jej okolí.

23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet!
Uvedená zastávka je v správe spoločnosti JCD, ktorú sme požiadali, aby odstránili burinu z ukotvenia prístreškov + prístrešky umyjú.
Zamestnanci boli upozornení, aby na zastávku brali pri najbližšom čistení zreteľ.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania