Popísané tabule pri ihrisku ZŠ Tupolevova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Prosíme o ich vyčistenie.

22. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Je nám ľúto, že sú tabule v takomto stave. Základná škola Tupolevova si dala vyrobiť tabuľu s prevádzkovým poriadkom areálu školy, aby obyvatelia mohli využívať areál na šport a rekreáciu pri dodržiavaní pravidiel a aby sa v areáli cítili bezpečne a komfortne. Vedenie školy upozorníme.



Mestská časť Bratislava-Petržalka
28. február 2019

Martin U

Tabule na ihrisku boli očistené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania