Odstavená Fabia s vyše 5 rokov neplatnou TK/EK na Palkovičovej

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
dobrý_sused 19. októbra 2018

Na Palkovičovej ulici je odstavená Škoda Fabia s vyše 5 rokov neplatnou TK a EK. Obe kontroly vypršali ku dňu 25.8.2013
Poprosil by som o jej promptný odťah.
Ďakujem

19. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet!
V prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV, ale je bez platnej EK a TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii. Po následnom neuposlúchnutí výzvy mestskej polície do 60 dní by malo byť vozidlo odtiahnute zazmluvnenou firmou.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania