Opustený VW Passat bez platnej TK/EK na Palkovičovej ul.

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
dobrý_sused 22. októbra 2018

Poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného VW Passat bez platnej TK/EK (od septembra 2017) parkujúceho na Palkovičovej ulici.
Ďakujem

10. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV, ale je bez platnej EK a TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania