Vrak Peugeot

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 17. októbra 2018

Červený Peugeot na parkovisku na Plickovej ulici. TK a EK mu prepadli pred mesiacom ale opustený tam stojí najmenej rok. Potrebné ho odstrániť.

18. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené vozidlo je umiestnené na parcele, ktorá patrí Hlavnému mestu Bratislava. Riešenie uvedeného vozidla je v zmysle Štatútu hl. Mesta čl 43 ods. 5 písm. t) v kompetencii Hl. mesta SR – Bratislavy.

S pozdravom


Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
23. október 2018

Martin U

V poriadku, som zvedavý ako rýchlo potrvá magistrátu jeho odstránenie.
01. november 2018

Peter War

Potrva to este velmi dlho kedze najskor mu nalepia na okno vyzvu na odstranenie do 60dni a zatial ani ta vyzva tam neni
09. november 2018

Peter War

Peugeot je stale na rovnakom mieste,ani len vyzva na odstranenie na tom vraku neni.po striebornej kii je to 2hy vrak co len zbytocne blokuje parkovacie miesto ktorych je v tom okoli ajtak malo.treba tie vraky uz vyriesit
16. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Na vozidlo bude pri obhliadke vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. november 2018

Martin U

Vozidla zatiaľ bez výzvy na odstránenie.
26. január 2019

Martin U

Dňa 4.1.2019 pribudla výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní. Takze už ostáva len počkať.
06. marec 2019

Martin U

Termín na odstránenie vozidla uplynul, ale vozidlo nebolo vlastníkom odstránené. Výzva je stále za stieračmi. Je načase aby nastúpila príslušná firma a tento červený vrak odtiahla.
10. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. marec 2019

Peter War

60dnova doba na odstranenie uz uplynula a ten peugeot je stale nepohnuty.rovnako aj ta strieborna kia odstavena za peugeotom.ziadam u urychlene odtiahnutie tychto zbytocne zavadzajucich vrakov
17. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v predmetnej veci Vás informujeme, že na vozidlo bola vylepená výzva na odstránenie s termínom do 4.3.2019. Po kontrole bude pripravená žiadosť na odtiahnutie vozidla.

Magistrát má hlasené desiatky vrakov, ktoré priebežne kontroluje, podnety administruje a následne sú vozidlá odtiahnuté. Vzhľadom na obmedzené časové aj personálne kapacity Vás žiadame o trpezlivosť.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. marec 2019

Martin U

Tak snáď to už nepotrvá dlho a tento vrak odtiaľ zmizne a bude o jedno využité miesto navyše.
25. marec 2019

Martin U

Snáď posledná fotka vraku namieste.
01. apríl 2019

Peter War

dnes 1.4.2019 je vrak peugeotu stale na tom istom mieste bez pohybu
02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. apríl 2019

Martin U

Vraky Peugeotu a Kie stále zaberajú parkovacie miesta.
01. máj 2019

Peter War

1.5 stale bez zmeny.cerveny peugeot aj strieborna kia su stale na svojich miestach
19. máj 2019

Martin U

Vozidlo stále nebolo odstránené. Dva mesiace čakať na odťah mi pride dosť dlho.
03. jún 2019

Martin U

Odťahová firma má plné parkovisko?
03. jún 2019

Peter War

asi treba ten peugeot a kiu svojpomocne odtiahnut na hlavnu cestu a nechat ich v strede aby zavadzali plynulej premavke.som sinisty ze do 2och dni ich mesto odtiahne
20. jún 2019

Martin U

KIA už konečne zmizla, ešte ostáva tento Peugeot
03. júl 2019

Peter War

dnes je 3ti jul a cervena haraburda stale blokuje parkovacie miesto.naco sa stale caka??kym sa ten peugeot nerozlozi sam od seba???
09. júl 2019

Erik Kevin Meszaros

dnes je 9jul a my sme to odstranili 😂😂😂😂😂😂😂
09. júl 2019

Martin U

Vďaka. Podnet konečne vyriešený.
14. júl 2019

Peter War

konecne po 9tich mesiacoch 👏

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania