Neporiadok Vozovňa Krasňany

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 17. októbra 2018

Okolie autobusovej zastávky Vozovňa Krasňany je posiate množstvom špiny. Potrebné vyčistiť. V okoli nie je ani žiaden smetný kôš. Jeho doplnenie by mohlo problém vyriešiť.

07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, za okolie zastávky Dopravný podnik Bratislava nezodpovedá. Ďakujeme za pochopenie.
Kto? samospráva

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
29. január 2020

Odpoveď samosprávy

Vyzbierali sme odpadky v bezprostrednom okolí zastávky a dlažbu jemne usporiadali, aby pôsobila estetickejšie.

Podľa nami dostupných informácií neumiestňuje DPB koše na zastávky určené len pre nočné spoje ako je to v tom prípade.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.