Nabúraný vrak na Plickovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 17. októbra 2018

Nabúraný a nepojazdný vrak vozidla Opel Astra blízko križovatky Plickova a Barónka. Ide o zúžené miesto, vozidlo tam zavadzia. Podľa stavu okolia, tam stojí niekoľko týždňov. Potrebné ho odstrániť.

18. október 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie,

požiadame Políciu o zistene držiteľa vozidla.

S pozdravom


Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
18. október 2018

Anonymný užívateľ

Pridaj foto platnosti EK a TK.
08. november 2018

Martin U

Vozidlo má platnú TK aj EK, ale podľa stavu prednej nápravy je zjavne nepojazdné. Stále sa tam nachádza, rovnako ako plastové kusy z rozbitého svetla a nárazníka, ktoré sú pohodené pri betónovom plote blízkeho rodinného domu.
15. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pri kontrole územia pracovníkmi MU v Rači – oddelenia ŽP dňa 14.11.2011 sa vozidlo na uvedenom mieste nenachádzalo.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania