Výtlk na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Matej 18. októbra 2018

Výtlk cez celú šírku chodníka. Problém trvá už vyše roka určite ale nikdo si ho nevšíma.... Ďakujem za riešenie onedlho bude zima a keď za sneží niekdo si tam niečo urobí. Ďakujem

23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
25. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, výtlk bol zaradený do plánovaných opráv. Pekný deň


Mgr.Henrieta Dvorská
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vytlk bol opravený. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
26. august 2019

Matej

Vytlt nebol opravený pridavam foto.
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, prosím o konkrétne miesto označenia kde sa výtlk nachádza. Pracovníci pri oprave ulice konkrétny výtlk nenašli a opravili iný podobný :) ďakujem

Mgr.Henrieta Dvorská
28. august 2019

Matej

Pridavam foto kde sa to nachadza na mape.
10. september 2019

Matej

Dakujem za vyriesenie problému. Pekny den prajem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania