Poškodená lavička

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zaslal: Novomestan, 18. októbra 2018

V parku stará Jama je poškodená lavička.

23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
05. december 2018

Novomestan

Opravené. Zavrite to prosím.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania