Chýbajúce koše na terase Lachova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin U 21. októbra 2018

Na terase bytových domov na Lachovej ulici v lete zmizli asi 3 ks závesných smetných košov. Odvtedy sa po celej terase povaľujú odpadky - krabičky od cigariet, plechovice, obaly. Čo sa s týmito košmi stalo?

08. december 2018

Martin U

Stále bez košov a bez riešenia či odpovede zodpovedných.
09. december 2018

Michal Haman

Preposlal som podnet samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
14. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, koše na odpad z pochôdznej terasy na Lachovej ulici boli zrejme odcudzené neznámou osobou, táto situácia sa niekoľkokrát zopakovala. Podľa informácií z Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka, už momentálne nedisponujeme vhodnými nádobami na spätné osadenie. Požiadavku na inštaláciu košov, však zaradíme do harmonogramu prác na rok 2019. Za svojvoľné správanie občanov nezodpovedáme.

MČ Bratislava-Petržalka
19. december 2018

Martin U

Odcudzené koše sa zázračne našli a boli znovu osadené. Podnet je teda vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania