Kamenná drť v Landererovom parku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Antoan 19. októbra 2018

Kamenná drť na chodníkoch v parku sa rozlieza do okolitých asfaltových chodníkov okolo parku , práši sa keď je vietor a drť mizne v trávniku parku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania