Čierna stavba Vančurova ul.5

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Ivan Jány 19. októbra 2018

Týmto Vás žiadam o vydanie rozhodnutia, alebo nariadenia na odstránenie čiernej stavby, stavebníka Ing. Karola Beláňa, ( stavba sa nachádza na adrese Vančurova 5, pôvodné súpisné číslo 1696). Stavba bola zahájená v roku 2005 bez stavebného a búracieho povolenia. V roku 2008 bola stavba zastavená,do dnešného dňa stavba nepokračuje. Blízko pri komunikácii je zhrdzavený stavebný výťah a hrozí jeho zrútenie na miestnu komunikáciu. Po pozemku sa pohybujú hlodavce a kuny. Rozostavaná stavba je od cesty chránená len pletivom, ktoré je zničené a prerastené náletovými drevinami. Z uvedených dôvodov Vás žiadam o prešetrenie uvedených skutočností s následným vydaním rozhodnutia, alebo nariadenia na odstránenie čiernej stavby.

23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
11. november 2018

Etela

Vcera vecer z tej stavby vybehol potkan,nastastie pri mne bol moj pes a v rychlosti zadrhol toho potkana... A prepačte uz zacnite nieco robit,ziju tu rodiny s malymi detmi!!!!!!
08. apríl 2019

Andrej

preco nam urad nedal vediet? ocividne nie su zapaleni pre riesenie problemov...po tom tak vyzera cela republika
08. apríl 2019

Etela

Asi pán majiteľ ma na úrade známosti!!! Asi poprosíme Markízu či iné média aby to zviditeľnili- a spravíme aj mestu hanbu... či sa aj oni konečne ozvú a aj Kusy!!!
16. august 2019

Etela

Kedy dáte odstrániť tuto stavbu????

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania