Smetý kôš na zastávke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
iveta 22. októbra 2018

Na mhd zastavke Jana Jonasa alebo v jeho tesnej blizkosti chyba smetny kos. Ludia si tam jeden provizorne vytvorili a ujal sa. Zastavka je kvoli blizkosti strednej skoly aj ubytovne celko frekventova, takze kos na smeti je tam viac ako potrebny. Dakujem za vyriesenie mojej ziadosti.

23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania