Poškodené zvodidlo

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

V križovatke na Mlynskej ulici je už dlhšiu dobu poškodené zvodidlo. Prosím o nápravu.

26. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. február 2019

Obyvatelka DNV

stale nic...
17. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet je opätovne preposlaný magistrátu.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
18. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. jún 2019

Obyvatelka DNV

Hotovo, vdaka! Zda sa to byt detail ale jedno auto uz v rybniku pred par mesiacmi skoncilo.
26. jún 2019

Obyvatelka DNV

podnet je vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania